top of page

KOZMETICKÁ STOMATOLÓGIA

Profesionálne bielenie - Bleaching

Profesionálne bielenie zubov je procedúra používaná v kozmetickej stomatológii pre dosiahnutie bledšej, až žiarivej farby Vašich zubov. 

Jasne biele zuby sú snom mnohých ľudí. S našou medicinskou metódou tzv. in-office-bleaching, bielenie zubov pomocou špeciálneho zubného gélu a v pripade s akceleračnej lampou. Požadovaný výsledok sa zobrazí ihneď po liečbe.

Po predbežnom vyšetrení zubov a ďasien sa ošetrenie vykonáva pomocou svetelne aktivovaného systému na bielenie zubov. Na zuby sa aplikuje zubný gél a aktivuje sa svetlom špeciálnym akceleračnej lampy. Počas liečby sa gél niekoľkokrát obnovuje a môže tak dosiahnuť optimálny účinok pri pozorovaní pracovníkov. Táto metóda vedie rýchlo a efektívne k

žiarivému úsmevu.

Po tomto bielení by sa malo zabrániť jednému až dvom dňom zubného farbenia. Iba potom sa na zuboch opäť nachádza ochranná vrstva, ktorá zabraňuje rýchlej zmene farby.

Odporúčame pred liečbou ústne hygienické sedenie, aby zubný kameň a odfarbenie nebránili optimálnemu pôsobeniu svetelne aktivovaného bieliaceho gélu.

Metóda Pure Whitening je jednou z najúčinnejších a zároveň najšetrnejších metód na bielenie zubov v stomatologickej praxi. Metóda využíva na mieru vyrobené priehľadné dlahy, do ktorých si klient aplikuje špeciálny bieliaci gél. Dlahu je potrebné naplniť gélom a následne nasadiť na zuby. Ide o ordinačné alebo kombinované bielenie, čo znamená, 14 dní si bude klient aplikovať gél sám a 15-ty deň je na rade dobielenie v ambulancii. Dlahy je potrebné nosiť niekoľko hodín denne, najlepšie počas spánku. Výsledkom je  žiarivobiely zdravý úsmev.

Keramické Fazety - Veneers
Veneers, resp. Fazety sú extrémne tenké, priesvitné keramické obruby pre zuby a používajú sa predovšetkým na estetickú korekciu predných zubov. Veneers sa nanášajú na povrch zuba pomocou lepiacej (adhézinej) techniky a špeciálnych lepidiel. Celokeramické fazety majú veľmi dobrý estetický vzhľad a prakticky nerozoznateľné od skutočných zubov. Farba fazet je individuálne prispôsobená našim protetickým tímom.

Objednaj sa dozvi sa viac
Maš otazku? Zavolaj nam
bottom of page